Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-24, 20:55   #3259
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzi07 jajko z oliwką jest ok.
Tylko że niektórym przy olejowaniu wypadają włosy więc uważaj i obserwuj.
Olejowanie to nie wszystko- pamiętaj też o maskach sklepowych.
A w ogóle jak widzisz że coś te końcówki nie bardzo, to kup sobie odżywkę bez spłukiwania i smaruj końcówki po myciu, oraz co dwa dni niewielką ilością, dosłownie tyle co na palce pomazać. Włosy wciągną tą odżywkę, nawilżą się i będą ochraniane. Mogę polecić loreala, joannę, gliss kura.


Ewcia pamiętaj żeby stosować coś termoochronnego przed prostowaniem a zarazem utrwalającego włosy. Jak już pisałam mnie po prostowaniu braunem i jedwabiu lub piance włosy idealnie gładko trzymają do następnego mycia czyli 3 dni pomimo deszczu czy śniegu.
Wybór oczywiście jest twój.


Jowitka bez dwóch zdań białe włoski!
Jakie ty masz niesamowite kocie oczy dziewczyno...
Jak nie białe to czarne.
Najgorzej ci w tym ciepłym brązie- w ogóle do ciebie nie pasuje a wręcz cię zbrzydza, ale to moje zdanie.
Nie przejmuj się opiniami innych, najważniejsze w czym ty się dobrze czujesz.
Ja np. mam tak że nie mogłabym przestać być białą blondynką bo stało się to moim znakiem rozpoznawczym hihi, normalnie ludzie obcy mnie po tym identyfikują i zapamiętują np. ekspedientki w sklepie. No i po długaśnych szponach.
Także jeśli chodzi o oryginalność to na pewno białe blondy nie są dla pospólstwa.
Co innego że jeśli ktoś ma stonowany charakter i jest myszką to jego taki kolor może przytłoczyć...
Dziękuje bardzo ,na pewno się zastosuje się do wszystkiego.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora