Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - UWAGA!!!!!!Likwidator brzucha!!! Slim belly!!! Wasze opinie i doświadczenia...:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-07, 15:50   #11
ksiezniczka elegantka
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczka elegantka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 296
Dot.: UWAGA!!!!!!Likwidator brzucha!!! Slim belly!!! Wasze opinie i doświadczenia...:

akurat tak sie sklada ze w temacie celulitu jestem dobrze doksztalcona wiec stracilas czas piszac to...
nie polaczylam tego z odchudzaniem-wspomnialam przy okazji.
Podalam to jako drugi przyklad legendy z ktora sie nie zgodze, bo to o odchudzaniu bylo tak oczywiste ze nie chcialo mi sie rozpisywac.

Widze ze udajesz wielce doksztalcona w kazdym temacie ale zauwaz to co napisalas jest na Twoim przykladzie-o czym powiedzialam ze zadroszcze takim osobom.

Niektorzy maja wielki problem ze zrzuceniem nawet paru kg np z powodu wielu diet ''nieskonczonych'' z braku silnej woli, przebytych chorob lub po prostu tacy juz sa.

Wiec Ty tez sie ''doksztalc''-te produkty nie sa dla desperatow, fakt jest wiele takich na potrzeby reklamy i marketingu, ale jesli by to nie dzialalo dermatolodzy czy dietetycy by tego nie polecali a ludzie by nie kupowali. A specjalne maszyny w spa sa rewelacyjne pod tym wzgledem-o czym sie przekonuje codziennie widzac moja przyjaciolke, ktora korzysta z tych zabiegow, brzuszek coraz bardziej plaski a dalej je spagetti o polnocy

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

aha i jeszcze te balsamy. Wcale nie jest tak jak mowisz. Powiedz mi jakich balsamow probowalas ze masz az tak pewna pozycje w tej sprawie? bo ja naprawde wiele i zwykle nawilzajace to nie jest to samo nawet jesli uzywasz do kompieli/pod prysznic specjalnej rekawicy do mycia a pozniej dlugo wmasowujesz ten nawilzajacy balsam. I nie koniecznie musi to byc drogi specyfik (chociaz moja kuzynka uzywala z oriflame i miala lepsza pupe niz przed ciaza) wystarczy zwykly np z garniera lub soraya.
ksiezniczka elegantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując