Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - UWAGA!!!!!!Likwidator brzucha!!! Slim belly!!! Wasze opinie i doświadczenia...:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-30, 09:40   #14
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: UWAGA!!!!!!Likwidator brzucha!!! Slim belly!!! Wasze opinie i doświadczenia...:

Ja mam kontrolę za 2 tygodnie, też mam nadzieję, że będą jakieś spadki w cm. Ale tak naprawdę to ciężko powiedzieć ile w tym wszystkim jest zasługi pasa a ile po prostu diety i ćwiczeń. Ja, oprócz chodzenia po bieżni z pasem, ćwiczę ok. 4 razy w tygodni na różnych zajęciach fitness (robiłam tak wcześniej i ze względu na pas nie zamierzam tego zmieniać).
Żeby faktycznie zmierzyć skuteczność tego pasa trzeba by chyba było dwóch osób o tej samie masie ciała( najlepiej bliźniaczki ), wzroście i metaboliźmie, jedna trzyma się diety i ćwiczy bez pasa a druga z pasem, wtedy może można by było określić na ile pas jest skuteczny
Ja głównie liczę na ujędrnienie skóry na brzuchu i mam nadzieję, że jednak kilka centymetrów spadnie, zwłaszcza z dolnej partii. Bo na spadek kilogramów dzięki pasowi to raczej nie liczę, od tego są ćwiczenia i dieta
pozdrawiam
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując