Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 10:31   #4868
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Narvaniec Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, pisałam o tym już jakiś czas temu, więc powtórzę kto miałby czas przeszukiwać taki długaśny wątek! Chociaż o tym Panu już dużo tu było....
Polecam Adama Ż. ze Spotu (wcześniej GAWW, dla nieznających jego biografii ). Jako pierwszy fryzjer spośród mi znanych i odwiedzanych, zainteresował się dogłębnie jakie to mooje włosy są, jak się zachowują, jaką mają historię. Odkrył gdzie mam naturalny przedziałek. Obciął mnie tak, że pasuje i do mojej budowy, do włosów oczywiście, ale i do sposobu bycia też. Ogólnie dobrze się czuję w cięciu (z włosów do ramion na krótkie wariacje) i dobrze mi leży, fajnie się układa.
Za cięcie skasował 100 zł... no tu ból

Chętnie spróbuję też jego mistrza.. WW, u niego z farbowaniem 270 zł, pytałam jakiś czas temu dla mamy. bez farbowania nie wiem

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Aha i jak idziecie do Adama, to godzina conajmniej bez farbowania
Ale jest bardzo przyjemnie, nawet się nie czuje czasu, no chyba, że ktoś się spieszy
To fakt obcina naprawdę dobrze,ale nie odpowiada mi jego podejście do klienta.Zawsze ma poślizg czasowy no i 2 miesięczny okres oczekiwania
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora