Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-09, 13:59   #4878
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
no cóż a dla mnie fryzjer to nie lekarz i nie zamierzam sobie zycia 2mce w przód ustawiać pod fryzjera, więc takie "gwiazdy" odpuszczam

i też uważam, że to prawda, chodziłam kiedyś do obleganego fryzjera, zapisy 2mce w przód, a jak on musiał przełożyć to nagle termin w ciągu tygodnia był....




Też uważam, że głupotą jest czekanie z 3 cm odrostem aż fryzjer będzie miał wolne....bo co z tego, że ma się przez miesiąc ładnie zrobione włosy jak potem przez kolejne trzy trzeba się wstydzić własnej fryzury i odrostów. Jednak wcale nie jest zwyczajem, że ściemniają że nie mają przez miesiąc miejsc. Nawet w zapyziałych salonach, z którymi miałam styczność tydzień to jest minimum żeby załapać się na jakąś sensowną godzinę. W dobrym salonie 2 tyg. to minimum a 4tyg. maksimum. Sama jestem zmuszona umawiać klientki nawet 3-4 tyg wcześniej, a nowym odmawiać bo znowu wydłużyłyby się terminy dla stałych klientek....a kazanie stałej klientce czekać z odrostem 2 miesiące jest według mnie bardzo nieprofesjonalne i taki klient w pewnym momencie się wkurzy i odejdzie. Niestety czasami pracuję przez to o resztkach sił. Oprócz zwykłych usług prowadzę również kursy więc czasami pracuję po 7 dni w tygodniu po 10h-11h....

Co zaglądam na to forum to mam wrażenie, że uważacie fryzjerów za zło konieczne i ciągle jesteście niezadowolone bo..... albo jest kiepski albo trzeba długo czekać...albo drogi, albo robi szybko i się nie stara, albo ma poślizgi czasowe itd.. Jest w tym nieco prawdy....ale ten błąd wynika często z tendencji do wybierania znanych salonów.

Teraz jest mniej fryzjerów niż chętnych na ich usługi i naprawdę nie ma miejsc. W salonach teraz już nawet nie ma czegoś takiego, że uczeń zamiata....nie ma na to czasu bo musi obsługiwać klientów... Więc bez kolejki to można iść do takiego fryzjera co z jakiegoś powodu jej nie ma....a z kolejką do dobrego. Tylko, że wielu osobom myli się dobry fryzjer z ekskluzywnym fryzjerem. Zamiast latać po "gwiazdach" i znanych salonach, gdzie nie dość, że jest drogo to jeszcze są masakryczne kolejki poszukajcie kogoś, kto prowadzi mały, prywatny anonimowy salon. Najłatwiejsza droga to zapytać spotkaną (nawet obcą) osobę w świetnie obciętych i pofarbowanych włosach oraz koniecznie zdrowo wyglądających z czyich usług korzysta (no bo cały Poznań się nie strzyże się w kilku pojawiających się na forum znanych salonach). Nie dość, że sprawicie komplementem radość pytanej osobie to jeszcze macie szanse na znalezienie dobrego i niekoniecznie drogiego fryzjera.

Pisaniem na forum, że ten i ten jest świetny raczej sobie tylko szkodzicie....bo kolejki będą się przez to u niego wydłużać.....a zauważcie, że robicie to bezinteresownie i to bez opłaty w postaci komplementu


Ps. Ponawiam prośbę o zgłoszenia modelek do strzyżenia i regeneracji włosów długich dla uczniów policealnej szkoły fryzjerskiej. Zostało jeszcze kilka miejsc na wybrane godziny w 3 terminach. Zajęcia odbywają się w weekendy w szkole w centrum. Trzeba się liczyć z tym, że usługa potrwa 1,5-2h, gdyż uczniowie wykonują strzyżenie wolniej niż zawodowy fryzjer. Uczniowie są po prawie rocznej nauce, a ewentualne poprawki wykonuję ja. Uczniów mam naprawdę ogarniętych i pojętnych więc nie ma czego się bać. Według mnie może i obcinają wolno, ale lepiej niż wielu pracujących od kilku lat fryzjerów.
Wolne terminy:
28 maja (sobota) godzina 9:30 i 12:00
29 maja (niedziela) godzina 15:30
4 czerwca (sobota) godzina 9:00 i 11:30.

Zgłoszenia tzn.: Imię i nazwisko, wybrany termin i godzina oraz krótka charakterystyka włosów, proszę przesłać na priv. Wybranym osobom potwierdzę termin i podam szczegóły.

Zapraszam

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2011-05-09 o 14:07
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora