Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer w Poznaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-09, 19:09   #4880
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ang--masz racje kochana. Też weszłam na to forum licząć że znajdę coś fajnego , może i byłam zadowolona z Adama(bo do niego poszłam) ale potem jakoś tak zle mnie potraktował a szkoda... też szkoda gadać na dzien dzisiejszy nie polecam go już nikomu.!!!
I wiem że na tym forum jest mało osób wiarygodnych, duża częśc to zwykła reklama, oni potrafia pisać same ze sobą myśląć że zmylą nas hahhahah szkoda że moderatorzy po IP nie wyrzucaja ich( choć IP też można zmieniać na jaki chcesz)
ANQ- bardzo żałuje że nie moge wpaść i tym samym Cie poznać, może wkońcu miała bym fryzjera na stałe? Na razie wróciłam do swojego Sławka i ewentualnie do Anity i nikomu już swoich włosów nie dam, no może jeszczcze Tobie skoro prowadzisz szkolenia, kursy to musisz mieć wiedze też wtedy nie bałabym się że znów mi spalą włosy.
Racja również jest to, że te anonimowe małe, przytulne salony również są bardzo zdolne, lecz czesto jest tak jak pisałam dziewczyny myślą że im wiecej zapłąca lepiej bedą wyglądać nie mylić z salonami z czasów z komuny., lub poprostu lubią być w salonie o bardzo drogim wystroju.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora