Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 06:36   #1024
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

No ba urodziny ma sie tylko raz w roku wiec trzeba sie troche porozpieszczac
A mój ojciec ma 2x raz w grudniu raz w styczniu

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ech zazdroszczę urodzin... moje dopiero w listopadzie Też bym sobie takie cuda życzyła
Ciesz się, że w listopadzie, bo ani się obejrzysz i już będziesz miała okazję... ja mam urodziny w środku wakacji - to jest dopiero przechlapane Bo co można sobie zażyczyć, kiedy jest się na zadupiu wszechświata??? Bransoletkę z muszelek??? Najlepsze, co mnie dotąd spotkało z tej okazji, to ogromny bursztyn, który syn mi znalazł nad morzem


Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
musisz koniecznie sprobowac sprayu alvy,
potwierdzam, jest nieprawdopodobny; jedna aplikacja rozprawia się z zaognionymi krostkami do rana... nie to, że znikają zupełnie,ale nic się nie babrze, nie namnaża; gorzej, jak się nocuje poza domem 2,3x pod rząd - od razu widać skutki

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Spróbuję na pewno, mam go na liście chciejstw, ale toników na razie mam aż nadto (mój bzik), a w kolejce do zakupów kolejne 5 Kupię go w komplecie z kremem myjącym, bo na niego też mam chrapkę. No i na serię Hellerde Alverde i jeszcze na aloesik taki litrowy spożywczy, długo bym mogła tak wymieniać Póki co mój post trwa, a końca zapasów, które zrobiłam, jakbym się szykowała na wojnę nie widać.
No właśnie, mój ma w komplecie też ten krem do mycia twarzy z serii Tylko go coś niespecjalnie używa, nie chce mu się; w zasadzie to nie jest element konieczny... to tylko mój bzik, że wszystko musi do siebie pasować; normalnie na co dzień myje się mydłem w kostce z glinką i jest ok; tzn. było ok, bo teraz jest na obozie i podejrzewam najgorsze

Mlodziudka dzięki
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-07-10 o 06:37
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora