Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-10, 08:01   #1029
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A jak na Was dziewczynki działa serum z mącznicy JMO, od razu Was matuje, bo mnie niekoniecznie, no i trochę się klei. Ogólnie bardzo fajnie wygładza mi twarz, ale nie widzę takiego matu, jak po chemii.
Nie wiem jak działałby na dłuższą metę, bo próbka wystarczyła mi raptem na 3 użycia. W każdym razie konsystencję ma jak dla mnie wodnistą, nie klejącą, natychmiast się wchłania i matuje, wygładza. lekko ściąga pory, ale czuję nawilżenie lekkie. Natomiast klejący był dla mnie hollistic Phenome i ciężko się wchłaniał, myśłałam, że z JMO też tak będzie, ale bardzo mile się rozczarowałam.

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Są znaczki: certified gluten free, ecocert, paraben free, organic soil association
W skłazie widzę parafine, peg 20, peg 12, Dimethicone. Rozumiem, że te silikony zmyje tylko szamponem z sls czy takim zwykły Babydream da radę? Reszta wygląda całkiem ciekawie
W takim razie nie jest to kosmetyk naturalny, a znaczki to mają prawdopodobnie pojedyncze składniki pochodzące z upraw ekologicznych. Co za wstrętny greenwashing. Nie daj się nabrać.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No właśnie, mój ma w komplecie też ten krem do mycia twarzy z serii Tylko go coś niespecjalnie używa, nie chce mu się; w zasadzie to nie jest element konieczny... to tylko mój bzik, że wszystko musi do siebie pasować; normalnie na co dzień myje się mydłem w kostce z glinką i jest ok; tzn. było ok, bo teraz jest na obozie i podejrzewam najgorsze
Nie martw się, będziesz mieć prawdziwy pretekst, żeby go wysmarować czym się da

Maska oczyszczająca włosy Phenome supcio

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:57 ----------

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jesli chesz to ja mam tonik i serum leza nieuzywane chetnie sie na cos wymienie
Ok. PW.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora