Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 11:33   #1044
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Anula, a to ten szampon ci się rozlał coś go tak nie chciała, że aż kupiła . Oczywiście współczuję okrutnie


Mi też śmierdzi okropnie-na początku przez bardzo długi czas po użyciu go czułam. Potem za radą anuli wymieszałam go trochę z hydrolatem cytrynowym i już było lepiej, ale nadal śmierdząco . A teraz to nie wiem, ale chyba się przyzwyczaiłam, bo już mi nie śmierdzi. Ana-chyba zaczynam mieć jak ty-ale wątpię żeby taka np.spirulina mi śmierdzieć kiedyś przestała



Anula, ja cię normalnie kocham (i twoje "posty" też )

a pochwal się no chemiku młody co wzięłaś i co będziesz kręić

-będzie ekologicznie że ho ho

a co z tym myjołem co mu przelałaś do adidasa? nie zbuntował się jak odkrył?

ja firmy nie znam, ale też mi to przyszło do głowy, że nie cąły kosmetyk ma certyfikat tylko poszczególne składniki-taka ziaja np.w składzie przy niektórych składnikach stawia*, a potem na dole: "* składnik zaakceptowany przez ecocert" i jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem, czy tam się nie do końca zna to kupi "ziaję z ecocertem" . Oczywiście nie mówię o tobie młodziudka, tylko tak ogólnie o tym jak niektórzy producenci robią potencjalnych klientów w bambuko.

co wzięłaś?

Ja zawsze byłam minimalistką i nie lubiłam mieć za bardzo zapasów (chyba że coś już było na wykończeniu), a teraz co? np. szampony mam 3 otwarte i leci następna wielka butla (ofkors do anuli mi daleko, ale na mnie to dużo )

Jeszce domówiłam na dozie krem AA eco z rokitnkiem na zapas, bo za tą cenę grzech nie brać, a już dawno miałam na niego ochotę

Tak - to ten szampon sie rozlał widocznie nie było nam pisane i jeszcze pani na poczcie miała do mnie pretensję, że wyciekająca ciecz z mojej przesyłki zalała im inne przesyłki powiedziałam, że jakby mi produktu nie zniszczyli, to by im nie zalała.....
Mieć ziaję z ecocertem piękna sprawa
Co do liczby szamponów..... ćwicz dalej!!!!! Świetnie Ci idzie, niedługo mnie dogonisz
A jakie masz?

A ten krem z rokitnikiem taki dobry, że zapasy robisz? Do czego on, znaczy do której części ciała?
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-07-10 o 11:38
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora