Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - dodatki do sukni
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-28, 19:25   #41
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: dodatki do sukni

ja miałam na myśli żadnych perełek, ani na grzebyku, ani na ozdobach nigdzie... niektóre przykłady dałam z perełkami, ale chodziło mi rodzaj... a zatem jeśli szukasz opaski na włosy to może coś takiego na szarfie:

nie, ja nie mam nic przeciwko niebieskiemu, bardzo lubię ten kolor, ale nie uważam żeby był dobry do ciebie - zwłaszcza taki zimny, a ten niebieski grzebyk - absolutnie nie...
jeśli jednak chcesz założyć łańcuszek to załóż, ale wydaje mi się, że będzie tego za dużo, poza tym nie będzie pasował do bransoletki - to zdecydowałaś się już na jakiś kolor przewodni? bo jeśli chcesz konwalie, to niech to wszystko ma jakiś sens - cały ten dobór dodatków

pas z tym pojedynczym kwiatkiem fajny, ale nie do twojej sukienki, ty masz tam koronkę - więc odpada całkowicie, gdyby suknia była cała gładka to spoko, ale ty masz zupełnie inny typ sukni więc żadnych kwiatków
ten drugi zdecydowanie lepszy i kolor szarfy też OK, ale bardzo drogi... tylko ja bym wzięła delikatnie szerszy ten pas, żeby go było troszkę widać

co do opasek to na tym zdjęciu co są dwie modelki - to druga, a na tym zdjęciu gdzie są 4 modelki to 3

albo ten pas który pokazałaś na tej brzoskwiniowej szarfie można by też użyć na głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PW-Fryzury-Do-Slubu-Opaski-cz.2.1.jpg (35,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opaska.jpg (36,3 KB, 7 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując