Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy - kosmetyki/akcesoria część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-29, 20:54   #1430
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Nasze zakupy - kosmetyki/akcesoria część II

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Dzi przyleciał do mnie brązer Laury Mercier Ritual
Byłam pewna, że tylko przyleci i zaraz odleci (boję się różu na policzkach), ale on jest tak piękny na żywo Nie dziwię się, że firma wznowiła produkcję tego odcienia..
Na zdjęciu z olbrzymem Korsem

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Moje ostatnie zakupy:

Puder brązujący 4sun PUPA, mam kolor 01 i jest piękny. Puder pięknie pachnie, jest aksamitny, cały dzień pozostaje na twarz, nie tworzy smug. Zakochałam się w nim

Baza pod cienie Urban Decay. Jest genialna, łatwo się rozprowadza i cienie po całym dniu są nienaruszone. Kolejna miłość

Krem CC firmy Bourjois kolor Beige Rose. Ma fajną konsystencję, delikatne krycie, ładnie wyrównuje koloryt skóry. Fajna alternatywa dla podkładu na lato

Korektor CC pod oczy Bourjois - delikatnie kryje, ładnie rozświetla. Nie podkreśla zmarszczek. Nie wiem czy kupię ponownie, dla mnie za słabe krycie.

Podkład Loreal Infalible Matte - jeszcze nie testowałam. Kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami na KWC i promocją w Rossmanie.
Gratuluje zakupów

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Moje, dzisiaj kliknięte:

Tusz Benefit, They're real
Perfumy Armani Si
Piękne
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując