Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-22, 08:45   #4657
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Wiesz coooo, chyba złotko bym sobie darowała. Sama nie wiem czemu.. Ogólnie jest śliczne, ale wprowadza jakby elegancki i dystyngowany charakter do mani które jest swobodne, letnie i lekkie. Wiem jestem dziwna hehe

Swoją drogą masz może CC Apollo Star? Podobne to złotko do niego?

Mi ostatnio się zdarza niemal co 2 tygodnie.. jakaś czarna seria. No, ale myślę że to też kwestia mojego przewrażliwienia. Neko nic nie robiła i czeka aż odrost się schowa a ja nie mogłam na to patrzeć, więc powycinałam. Jest też inna kwestia. Ja mam opuszki dość hmmm płaskie? Po prostu widać wszystko co znajduje się pod paznokciem, każdy brudek, no i ten przyrost też. Ostatnio po tych skracaniach co raz, odsuwaniach i wycinaniach zmniejszył się na pewno. Ale wcześniej jak nosiłam długo długie paznokcie to tego przyrostu potrafiło być ponad 1mm i nawet pokazywałam to koleżankom to stwierdziły, że dziwnie wygląda. Wiadomo ktoś inny może nie zwróci uwagi, ja też się przyzwyczaiłam i tak normalnie nic z nim nie robię. Wygibasy to tylko jak mi się coś złamie.
Spoko, rozumiem ale dla mnie bez złotka to już nie byłoby to samo właśnie takie mixy pastelowo- blingowe mi się podobają, zresztą nie ja pierwsza, bo są dość popularne

Nie mam, wyguglałam, ale widzę że swatche dość zróżnicowane jesli o odcień chodzi... Ale jeśli chodzi o strukturę to inne, CC bardziej chropowaty i w ogóle taki jakby perłowy plus drobinki plus piasek? a Essence taki glassfleckowo-drobinkowy, chyba nie piasek...

Tak mi się właśnie wydaje, że to kwestia podejścia, przewrażliwienia trochę No ale jak chcesz to wycinasz i z głowy, dobrze że możesz zrobić tak jak Ci pasuje


Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość

Mani mam, padło na ciemny podkład gdyż testuję nowy top coat (sprawdzam prędkość pojawiania się bieli na końcach) a co można innego zdziałać na ciemnym podkładzie jak nie stemple? Niezwykle ciężko jest odczyścić złotko ze skórek wydaje się, że niby są czyste a ustawi się dłoń pod innym kątem i coś tam się gdzieś mieni Trochę barokowo / tapetowy klimat
francja elegancja fajne chyba przez Ciebie też mnie naszło na jakieś takie eleganckie malowanko

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
cudowne muszę mieć to złotko
złotko polecam

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
dziękuję kochana za rady skorzystam
Te, które mam teraz, tez suszarką doklejałam mimo, że cieniutkie i bezproblemowe ale tych całopaznokciowych, to powiem szczerze, się boję
nic tyko wypróbować musisz

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Nie napisze co przeczytałam

Ślllliczności
to by było nawet ciekawe

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora