Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-29, 20:01   #2025
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Czuję się wywołana do odpowiedzi hihi To chyba o mnie chodzi, wstawiałam zdjęcia kilka stron wcześniej

Odważyłam się w końcu i kupiłam czerwoną szminkę, taką NAPRAWDĘ czerwoną Muszę powiedzieć, że czuję się w niej baaardzo kobieco
.
.
Ja też muszę sobie jakąś kupić, myślałam o tych co reklamuje kate moss z rimella.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wizaz znowu swiruje

EXCLUSIVE TŻ to ja nie wiem jaka ma diete Bo on na silownie chodzi i chce sporo kg zgubic i mase zbudowac do tego. Tluszcze ogranicza, sporo bialka, ja mu gotuje po swojemu. Mniejsze porcje, nietlusto, raczej dietetycznie. Jak nie chce to prosze bardzo moze sobie gotowac sam, ja nie bede gotowala osobno A do pracy sobie robi jakis tam ryz z warzywami i jest git.

Same ziemniaki tuczace nie sa, wiec spokojnie. Trzech dietetykow mi to mowilo Tylko nie mozna ich jesc niewiadomo ile, i nie laczyc z tlustymi rzeczami
Aa rozumiem

Dobrze wiedzieć, dziękuję za info

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko szkoda ze nie masz fejsa bo bys wiedziala wszystko.
ja juz wiem i niestety ale w moich oczach to fryz na siebie bata nakrecil i tyle
Ciekawa jestem o co tu chodzi
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora