Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 18:15   #162
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXX

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Hmmm, pachnie jak olejek rossmannowy mango&papaja czy jakoś tak ( z serii w&b) słodko, owocowo, ale nie koniecznie brzoskwiniami
Cienie wyglądają na mięciutkie i masełkowate. Naliczyłam 6 matowych ( brązy i beże/róże), 2 brokatowe (ciemny fiolet talk derby to me; brzoskwiniowy candied peach) i reszta satynowo-perłowa. Sa 2 fiolety - dolny róg. Jest 1 zieleń - ładniejsza od tej z Original. 1 kolorek może podchodzić pod bordo (peach pit ).
Jutro sie zmaluje to może coś więcej spostrzegę Póki co, jestm zauroczona Walczy o pierwsze miejsce z Semii Sweet Original i Bon bon mnie tak nie zakręciły do tej pory


super zakup

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Klikłam w clarinsie

  • Zestaw Mission Perfection
  • HydraQuench Krem-Żel Nawilżający do Cery Normalnej i Mieszanej 5ml
  • HydraQuench Aksamitny Krem Nawilżający 5ml
  • HydraQuench Kremowa Maseczka Nawilżająca 5ml
  • Kosmetyczka Słonecznik
  • UV Plus SPF50 10ml
  • Olejek do ust Instant Light mini 3ml - odcień 01
  • Ujędrniający Olejek do Ciała 30ml | Tonic Body Treatment Oil


---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Byłam w S

Coś mi duża kwota wyszła przy płaceniu, to pytam babeczki czy na pewno mi dała 30ml Bottega Veneta - babka sprawdza, że tak... No, okay... Zapłaciłam... Ale coś mi dalej nie pasuje... Okazało się, że jakoś źle babeczka zczytała kartę ze zwrotu starego Chanela i mi podała, że tam było 112zł, a było 212zł - poprosiłam o sprawdzenie ile było na kartach (miałam 2), no i na wyrzuconych przez nią kartach było 100zł, a ja dużo więcej dopłacałam gotówki W końcu dostałam z powrotem te dwie karty - na jednej 46.80zł, na drugiej 53.20zł, bo babeczka nie umiała tego zmienić Dostałam za to mini maskę Thomas Peter Roth, mini micel S i zeszyt MIU MIU. Teraz jeszcze zobaczyłam, że babka zamiast 30ml Angel Muse, skasowała mi 50ml - stąd dodatkowe 70zł jeszcze. Btw, babeczka myślała, że te pilniczki Guerlain to szminka, a to Miu Miu nie wiedziała co to
Wzięłam próbaska Chanel Hydra Beauty Flash - cóż to? Na ręce fajne się wydawało


Bottega
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora