Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 10:56   #4970
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam próbkę cupuacu i jest super. Wczoraj posmarowąłm nim całą twarz, jest bardzo wydajny, bo niewielka ilość starcza Nastenym raezm wezmę pełnowymiarowe opakowanie

Co do hydrolatów jeszcze, to różany (z damascenskiej) napina mi skórę i zalatuje alkoholem - tzn przy przecieraniu twarzy czuję jakby miał alkohol w składzie Geraniowy tez ściąga, a szkoda, bo jego zapach bardzo mi się podoba.
Ja chcę kupić od razu 100g cupuacu dużo bardziej się opłaca, a masła mają raczej dłuższy termin ważności od niektórych olei. Zapach hydrolatu geraniowego też bardzo mi się podobał i tego z róży stulistnej, no ale tak jak pisałam wyżej ot taka pachnąca woda... przypomniałam sobie,że jeszcze ubiegłego lata dostałam próbkę hydrolatu jakbłkowego z BU i ten bardzo mi odpowiadał, fajnie odswieżał i nawilżał, czuło sie jego działanie.

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o nawilżenie to moim skromnym zdaniem dużo lepsza jest lipa od róży damasceńskiej. Może dlatego, że jest ekologiczna
O właśnie, chciałam się jeszcze podpytać czy testowałyście ekologiczna różę z Biolandera? Cena dość wysoka, ale już sie przekonałam, że te ekologiczne działają dużo, dużo lepiej od tradycyjnych , więc byłabym gotowa zaryzykować
Czyli jest różnica?właśnie łudzę się,że skoro ekologiczny to można liczyć na coś więcej
opinie o hydrolacie z Biolandera rzeczywiście zachęcają, ale cena jak za taka pojemność jednak za wysoka, w końcu troche się tego zużywa, zwłaszcza teraz kiedy coraz cieplej na dworze
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora