Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-15, 20:15   #4027
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Jigg nie rozumiem,masz w końcu trądzik czy nie?Z Twojej wypowiedzi wynika także,że nigdy nie miałaś silnego trądziku,ropnych wyprysków itd.
Edyt,chociaż dzisiaj wyciskałam(bo bardzo dużo mi teraz wychodzi),nie zrobiłam sobie aż takiej masakry jak zwykle,Twoja wypowiedz,rady i wizualizacja-naprawdę do mnie przemawiają. dziękuję
Dzisiaj odczułam mocne wysuszenie ust.Bałam się przez kilka dni,że psychicznie mnie dobija ten lek,ale dziś jest troszkę lepiej i stan psychiczny zrzucam na stan mojej cery,ogólnie wygląd..Bo jestem strasznie blada i te pryszcze.Też jesteście takie blade?Ja dodatkowo wszystkimi maściami przeciwtrądzikowymi,masec zkami wybieliłam sobie twarz i teraz moja bladość mnie dobija,a opalać się nie mogę i tu jest problem.Samoopalacze odpadają,nawet po najlepszych uzyskany kolor nie podoba mi się.
Zrobiły mi się strasznie suche włosy,muszę poszukać dobrej nawilżającej odżywki,bo mam takie sianko na głowie..Zapewne temat włosów,odżywek itd już się przewijał,ale nie przeczytałam jeszcze wszystkiego.

__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora