Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 09:18   #2180
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Hej
Chyba przez święta Wam się trochę nudziło skoro tyle napisałyście
Chociaż wczorajszego dnia i 10 stron postów nic nie przebije
Skończyłam nadrabiać święta i zabieram sie za wczorajszy dzień chociaż się boję bo pewnie wynajdę sobie 100 nowych potrzeb kosmetycznych
Nowe truskawkowe promocje na koniec roku nawet mi się spodobały

Zamówiłam sobie tonik i krem do ciała Borgese, krem do ciała Perlier Milk&Coffe, osławione pudry SB Transculent i Diamond Dust ponieważ tak je zachwalacie a ja ich jeszcze nie miałam, oraz szampon i odżywkę do włosów Back to Basics (to juz poza promocją), zobaczę czy faktycznie sa takie dobre
heh jak dojdzie do Ciebie ten kremikj Perlier to daj znac bo tez nad nim myslalam, ale w koncu nie wzielam

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Se kupie

Będę potrzebować jakiegos mega jasnego chłodnego bezdrobinkowego rozświetlacza... najlepiej gdyby był w promocji, jakieś propozycje?
Dimiti masz rozświetlacz jakis z elfa?
mam ten luminance czy jakos tak podobny efekt do Estee Lauder Platinum illuminatora ale dla Ciebie moze byc ciut za ciemny za to te sztyfty takie sa fajne color stick cos takiego mam spotlight i wczoraj dalam go na gabeczke do podkladu i powklepywalam w policzki i super efekt teraz to kupie wiecej

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A ma ktoś szminke Clarinsa nr 10? Godna jest?
ja mialam taka ciemna, chlodna czerwien
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora