Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-16, 12:22   #1290
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Natii, dziękuję za rekomendację


Dorotie
, czuję się wywołana do odpowiedzi. Moja recenzja, jak każda, jest subiektywna. Cenę mydeł oceniam z perspektywy własnego budżetu. W moim przypadku nie ma mowy, żeby 100 - gramowa kostka starczyła na miesiąc. Stałe czytelniczki mojego bloga wiedzą, że jestem wielbicielką mydeł kąpielowych, nie używam żeli pod prysznic. Taka mała kostka z pewnością nie starcza mi na kilka tygodni zwykłej, codziennej higieny. Stąd uznałam, że stosunek ceny do wydajności nie jest dla mnie korzystny. Ale oczywiście masz prawo mieć inne zdanie

Co do kwestii składników, również jestem jak najdalsza od atakowania marki za ich nie do końca naturalne pochodzenie. Mnie to nie przeszkadza, pisałam zresztą o tym. Ale może ktoś czytając recenzję miałby ochotę się o tym dowiedzieć, może to kogoś zainteresuje.
Broń Boże nie chciałam nikogo swoim postem urazić. Z Twojego postu dowiedziałam się o Lushu kilu rzeczy, o których nie miałam pojęcia. Po prostu trochę irytują mnie komentarze, że Lush ma w składzie sls czy parabeny. No coż, gdyby ich nie miał produkt miałby datę ważności bardzo krótką i co za tym idzie nie opłacałoby się w ogóle kupować ich kosmetyków. Podpisuje się pod postem wyżej. Ktoś napisał, że szampon musi mieć sls. I ja się z tym zgadzam, muszę czuć, że włosy są myte. Hipp i inne szampony bez sls niestety nie są dla moich włosów.
Zresztą Lush nigdy nie twierdził, że ich kosmetyki są w 100% naturalne. Są ręcznie robione i nietestowane na zwierzętach. Ja wybieram Lush ponieważ, ma mniej składników konserwujących, syntetycznych itp. niż inne kosmetyki, a nie dlatego, że nie zawiera ich w ogóle.
Jeśli chodzi o ceny, to tak, zgadzam się, niketóre ich ceny powalają na kolana (np. krem Skin's Shangri-La), aczkolwiek cena za szampon jest dla mnie do przyjęcia. Oczywiście przyjmuję do wiadomości, że dla kogoś cena 5 funtów za szampon jest za wysoka, a ktoś te 5 funtów wydaje na waciki, więc jest to ocena jak najbardziej subiektywna.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez andzias82 Pokaż wiadomość
Dorotie 85 ja używam kremu z kwasami owocowymi z Clareny i mogę z czystym sumieniem go polecic!!! Ja równiez mam cere przetłuszczająca sie ze skłonnościami do trądziku i moja kosmetyczka poleciła mi uzycie tego kremu. używam go od 1,5 miesiaca i jestem zadowolona- nawet bardzo, odkąd go używam mama gładziutką skóre i zauważyłam spłycenie blizn potrądzikowych. Gdy tylko wyskoczy mi na twarzy niechciany osobnik to ja "traktuje go " cieniutka warstewka tego kremu a rano zostaje po nim niewielki juz slad. uważam ,że jest to krem godny polecenia i warto go wypróbowac. Dodam jeszcze, ze warto najpierw wypróbowac próbke tego kremu (sprawdzic czy nie podraznia skóry). pozdrawiam
A moge wiedzieć który masz dokładnie? Przeglądam allegro i widzę krem w pojemniku z popmką, w słiczku, w tubce Czy to wszystko jedno i to samo?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora