Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-26, 16:58   #2675
Justyna3011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 119
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
O, bardzo ciekawy pomysł! Nigdy o tym nie pomyślałam
Mówisz o żelu hialuronowym z BU?

Korah: czy takie rozwiązanie jest odpowiednia dla każdej cery?
Tzn. chodzi mi o to, czy ten żel, nie zaszkodzi
Mam cere wrażliwą, odwodnioną totalnie, podatną na zapychanie


Dodam jeszcze jeden produkt do analizy, Korah: jeśli byłabyś tak miła i zerknela

Biochemia Urody: Hydrolat Oczarowy
Skład: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Flower/Plant Water + śladowe ilości konserwantu: Metylochloroizotiazolinon e (and) Metyloizotiazolinone (0.0012%)

- czy na pewo jest to produkt, który moge stosować jako "tonik" wieczorem i/lub rano biorąc pod uwagę to, że stosuję Differin (krem złuszczający, na trądzik grudkowo-zaskórnikowy)?

Tak mam żel podwójny z BU.
Zwróciłaś moją uwagę pisząc o differinie - mam z nim nie najlepsze wspomnienia choć były to zalecenia dermatologa. Musisz pamiętać że cera z trądzikiem potrzebuje też nawilżenia a ten krem jest straszny.
Ja wyprowadziłam swoją skórę stosując raz w tygodniu:
1) maseczkę aspirynową (niesamowita wygładzanie)
2) maseczkę drożdżową (super ściąga pory)
3) intensywną maseczkę nawilżającą na noc (piciu dla skóry)
Uważaj na peelengi z drobinkami i manualne oczyszczanie - to główny powód powstawania nowych "niespodzianek" na buzi. Pamiętaj też o właściwym codziennym oczyszczaniu, doświadczenia z dermatologami pozostawiły jeden pozytywny odruch: stosowanie physiogelu przed tonikien, ale makijaż musi być wcześniej usunięty - dla Ciebie byłby idealny.
Pozdrawiam i wspieram w walce o piękną buzię

Edytowane przez Justyna3011
Czas edycji: 2011-03-26 o 17:00
Justyna3011 jest offline Zgłoś do moderatora