Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 07:51   #79
sheepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam zrobiony piękny makijaż, może komuś się przyda takie zestawienie: Seedy Pearl + Parfait Amour + Altlantic Blue
Mam niebieskie oczy i myślałam, że nie będzie wyglądał dobrze, a wyszedł jak rajski kwiat
I się napaliłam na jakiś mocno niebieski (Prussian/Deep Truth/Contrast) i Parfait Amour...macie może któryś z nich? Parfait wydawał mi się oryginalnym fioleto-niebieskim, ale dzisiaj przetestowałam i był jakiś nieciekawy, ot, taki zwykły fiolet, może złe światło... A Prussian mi pani odradziła, że źle się rozprowadza
To ja również się przywitam

Ja również miałam robiony makijaż z Parfait Amour, ale dodatkowo użyte były Shroom i Deep Truth i w połączeniu razem dały przepiękny fiołkowo stalowy efekt po prostu się zakochałam o ile Deep Truth samodzielnie w pudełeczku przyprawił mnie o szybsze bicie serca to Parfait Amour wydał mi się strasznie jaskrawym i troszeczkę za odważnym dla mnie kolorem, a tu proszę taka niespodzianka. Zanosi się na to, że będę musiała mieć je oba. Na spotkaniu dowiedziałam się, że moja tęczówka wpadaj w kolor zielony, choć to co w lutrze widać to szaro-niebiesko nieokreślona barwa. Może ta informacja również pomoże Ci przy wyborze koloru
sheepi jest offline Zgłoś do moderatora