Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-22, 19:20   #577
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez MissAvzia Pokaż wiadomość
Witam, doczytałam się że i u Was pojawiają się problemy po serach(?). Jestem w posiadaniu Serum azelo-oliwkowego i widocznie używałam go zbyt często( Polka mądra po szkodzie) bo faktycznie zauważyłam że moja cera wygląda gorzej, a na policzku wyskoczyło mi coś dziwnego, domyślam się że to wspomniana przez Was gula.
I tu pojawia się moje pytanie: dlaczego tak się dzieje? Dlaczego tak źle reagujemy na produkty które są przecież naturalne?
Aha, no i jakiego kremu używacie jako zamiennik serum? Na razie nie szykuję się na zamówienie na biochemii, dlatego wolałabym abyście doradziły mi coś z apteki, lub z drogerii. Coś co uzupełniało by się z działaniem serum.
Z góry dziękuję za odpowiedź
Reakcja na kosmetyki to sprawa indywidualna, i tu nie ma znaczenia czy sa one naturalne, czy tez nie. Naturalne skladniki tez moga niektorym szkodzic, zapychac, uczulac..To ze kosmetyk jest naturalny, nie znaczy, ze sprawdzi sie u kazdego A serum azelo nie jest tak zupelnie naturalne, zawiera PEG oraz Propylene Glycol.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując