Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-06, 11:31   #3914
long_braid
Raczkowanie
 
Avatar long_braid
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 168
Smile Dot.: ACNE-DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
Bzdura. Jedna tubka ad starcza średnio na 3tyg maks miech. Po takim czasie to wysyp u niektórych się zaczyna, więc jedna tubka to jest NIC przy całej kuracji antytrądzikowej czy przeciw przebarwieniom. Po jednej tubce nie można oceniać więc całej kuracji i pisać, że preparat jest nieskuteczny. Kuracja kwasami powinna trwac kilka miesięcy, 2 to minimum.

To sprawa indywidualna każdej osoby, wszędzie się o tym pisze. U mnie wysyp trwał miech/półtora, potem zaczęło się goić. Dodam, że wysypu dostałam po ok miesiącu stosowania preparatu z kwasem.
:O miesiąc, półtora?! teraz to się podłamałam. Mam nadzieję, że u mnie jeżeli będzie wysyp to nie aż tak długi bo ciężko byłoby mi to znieść a mam wrażenie, że może coś powoli się dziać bo dzisiaj zauważyłam jak moje zaskórniki zaczęły powoli wychodzić na wierzch. I jeszcze mam pytanie w sumie wiem, że w ogole nie powinno się wyciskać pryszczy etc to czy jak zacznął mi wychodzić na wierzch to mogę je lekko wycisnąć czy raczej to nie wskazane przy stosowaniu kwasów i powinnam się powstrzymać i to przeboleć?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

sorki za błąd zaczną *
__________________
"Po co się walę młotkiem w głowę? Bo to takie cudowne uczucie kiedy przestaje."
long_braid jest offline Zgłoś do moderatora