Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie na blond - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-27, 21:24   #34
nina_ef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: czy farbowanie na blond na dłuższą mete ma sens?

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Bez przesady, stosując dobre farby rozjaśniające i dobre kosmetytki możesz mieć piękne blond włosy. Ja przeszłam z czarnego na blond w 4 miesiące , jestem już 5 miesięcy blondynką, farbuję co miesiąc a włosy mam w dobrej kondycji . Moja mama farbuje włosy na blond ( rozjasnia) ponad 20 lat i ma normalne włosy.Tak jak pisałam wszystko zalezy od środków, sposobu farbowania, kosmetyków.Dbanie o włosy blond jest nieco bardziej czasochłonne, ale się opłaca. A odrosty są zawsze niezależnie czy farbujesz na jasno czy na ciemno.

Swoją drogą dwa przesadzone motywy pojawiają się często: dekoloryzacji , która powoduje, że wyłysiejesz ( a wszystko zależy od kondycji włosa przed, spososbu przeprowadzenia, pielęgnacji) i zniszczonych blond włosów. Oczywiście , że używając rozjaśniacza i za każdym razem nakładając go na całe włosy zniszczysz je sobie, ale używając no dobrej farby rozjaśniającej ( lub nawet tego rozjaśniacza) kładąc na odrosty a potem tylkjo na minutkę na resztę, nie powinno być problemów, do tego odpowiednie kosmetyki i po kłopocie.
mam pytanko: farbujesz włosy u fryzjera? jeśli nie to napisz prosze jakich farb używasz i jaki jest twój naturalny kolor włosów. Z góry dziękuję za info
nina_ef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując