Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieniędzy:P
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-03, 21:33   #4112
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Kosmetyki Naturalne-Zrób sobie krem-Kolejny sklep, przez który wydam masę pieni

Czy tylko ja mam takie "szczescie" zamowilem sobie 20 lipca pare rzeczy z ZSK po raz pierwszy niewiele żeby zobaczyc co i jak. Dostałem maila wszystko ładnie sprawnie. I czekałem do poniedziałku [23 lipca] dostalem maila że juz wyslali. No to ja wielce szczesliwy pisali ze 3/4 dni i będzie a tu co ... ? Ze do tej pory nie przyszła no nic czekałem tydzien to i poczekam kolejny, pewnie jak zwykle poczta nawala ale napiszę maila to się dowiem co i jak. Pisze dzisiaj maila kolo 20:30 że jest taka sytuacja i wgl. i co mam/y zrobic z tym myślałem żę odpiszą w poniedziałek a tu co ? Odpisali po 30 min oO ze niestety ale sie im paczka zawieruszyla i nie wyslali mimo komunikatu ze to zrobili, nie mam żalu urazu czy cokolwiek bo odpisali szybko pisząc że wyślą w poniedziałek wieć we wtorek powinna być więc obstawiam ze jakims kurierem bo PP ekonomiczna paczka nie dotrze w ciagu dnia. Ciekaw jestem jak to bedzie w realu wygladac i czy policza sobie wiecej za wysylke ;P

A juz myslalem ze obowiazuje mnie 1 pech na miesiac ;D


Weim ze watek troche jesto czyms innym ale chcialem to napisac i dowiedziec sie czy ktos mial podobna sytuacje
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując