Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-26, 19:11   #1081
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: Płukanki i szampony do blond włosów. Która najlepiej spełnia oczekiwania?:)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
PODBIJAM

Właśnie kupiłam sobie szampon i odżywkę Farouk Tone&Shine Silver i czekam na przesyłkę.
Przejrzałam kilka wątków i właśnie zastanawiam się czy dobrze zrobiłam. Mam naturalny kolor włosów popielaty blond (średni).

Obecnie mam trochę rozjaśnione na naturalny jasny blond i odrost ok. 4cm. Chcę na jakiś czas całkowicie zrezygnować z farbowania i nie wiem czy ten zakup był dobrym pomysłem- czy to zadziała również na odrost?
Bo co będzie jak użyję i rozjaśni mi tylko te farbowane włosy na np. siwe a odrost zostanie...

Czy te szampony wogóle rozjaśniają włosy?

nie rozjaśniają daja tylko lekko niebiesko-siwy odcień Farouk'a nie używałam ale uzywałam Welle Regenal i L'oreal Shine Blond i oba leko wysuszaja i placzą włosy najlepsza dla mnie jest płukanka Flor Illum ale ona też wysusza dlatego moj fryzjer radzi zeby nie stosować jej za kazdym myciem tylko co jakis czas
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując