Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy w drogeriach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-26, 14:34   #10
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w drogeriach

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43894529]Owszem Olu, dlatego mowa byla o jakis zbiorowym watku. Ciezko korzystac z wyszukwarki przez takich ludzi, jak wyzej, bo kazdy zaklada jakis bzdetny watek. Wyszukiwarka wyrzuca czasami setki watkow, ktore w wiekszosci sa tworczoscia leniuchow. Normalni ludzie, ktorzy korzystaja z umiejetnosci czytania i sa samodzielni marnuja przez to mnostwo czasu.
Wiesz dobrze o czym mowie .
[/QUOTE]
Wiem, o co chodzi i bynajmniej nie jestem zwolennikiem zakładania wątków na pytania czy problemy, na które przy odrobinie wysiłku samemu można znaleźć rozwiązanie, niemniej przy takiej mnogości pytań i przy uwzględnieniu ich różnej tematyki, nie mam pomysłu, jak taki zbiorczy wątek miałby wyglądać .
Ponadto z doświadczenia wiem, że nawet zbiorcze wątki nie powstrzymują większości użytkowniczek przed zakładaniem kolejnych, powielających się wątków. Niestety.


Powyższa uwaga to tak na marginesie, nie jest bezpośrednio związana z tym wątkiem

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Cosmopolitan1996 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie możesz zamknąć ten wątek..
Nie będę go zamykać, bo może jednak ktoś będzie chciał i umiał Ci pomóc

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-11-26 o 14:37
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora