Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plastyka pochwy - czy ktoś miał problemy z blizną po nacięciu krocza po porodzie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-01, 09:42   #3
MariZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 129
Dot.: Plastyka pochwy - czy ktoś miał problemy z blizną po nacięciu krocza po porodzi

No 4 lata to duzo. Na poczatku myslalam ze jest wszystko dobrze, ale po kilku miesiacach cos mi zaczelo nie pasowac. Bylam wtedy u lekarza i lekarz powiedzial ze niby nic i ze to tylko obnizenie tylnej sciany pochwy. No to sie przestalam martwic myslac ze sie juz nic nie bedzie dzialo. Nie chodze do lekarza zbyt czesto, bo nie biore tabletek, ale jak bylam nastepnym razem to mu zasugerowalam ze w tym miejscu gdzie bylo naciecie jest taka jakby szczelina, tak jakby pekniecie czy cos. Lekarz mnie zbadal i powiedzial ze to nie mozliwe, ze napewno nic nie jest pekniete. Ale to sie powieksza i teraz ta szczelina jest wieksza. Ostatnio nie uprawiam seksu bo mam taki dyskomfort, pochwa zrobila sie bardzo luzna i ostatnio przy seksie tam cos bolalo.
Wiem ze bede musiala isc do lekarza i to do innego, bo ten widac jakis niedouczony jest, moze nie widzi - jest dosyc stary. Wtej chwili nie mam za bardzo czasu ale za miesiac sie wybiore, bo juz mi to nie daje spokoju. Troche sie boje ze mnie lekarz opi..rzy, ale przeciez chodzilam do lekarza i nic.
Wiem ze mi nie postawicie diagnozy przez internet, od tego jest lekarz. Ale moze ktos mial podobny problem i by sie podzielil swoja historia. Chodzi mi o to czy ktos mial np. ponownie zszywane naciecie, plastyke korekcyjna.
MariZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując