Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - od poczwary do wiekszej poczwary czyli jak wizaz zmienial Gamegirl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-14, 10:00   #22
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: od poczwary do wiekszej poczwary czyli jak wizaz zmienial Gamegirl

Game ! Jakaś ty piękna ! Tego nie da się opisać !!!!!!!!!!!! A te pierwsze zdjęcia.. kiedy ty to jeszce taką nastolatką jesteś.. i te długie kruczoczarne włosy.... po prostu cudo ! Naprawdę tego się nie da opisać.. jak ty rozkwitasz.. cały czas tworzysz coś nowego.. Ja tak samo nie jestem na Wizażu długo.. ale bardzo lubię tu przesiadywać.. i też dużo napatrzałam się na twoje makijaże.. Patrzyłam jaką masz umiejętność do robienia makijaży jak i do zdjęć.. Po prostu potrafisz wyczarować cudo na oczkach !!! I teraz do mnie dotarło.. że makijaż to jest sztuka... To jest wizerunek człowieka... To bardzo poprawia wygląd.. Naprawdę cała moja przygoda z wizażem (która jest bardzo krótka ) będzie się jeszce ciągnąć.. i musze się przyznć, że chce być taka jak ty... Jesteś śliczna.. ahh.. nawet tu nie chodzi o śliczność ale o to.. że potrafisz tak machać pedzlem !! Naprawdę Game zazdroszcze Ci białą zazdrością tego, że opanowałaś już tak dobrze sztukę wizażu.. naprawdę podziwiam Cię Game... Buziole

PeeS: Chciałabym abyś na avie zamieściła ostatnią fotkę z piuerwszego jakby rozdziału... To zdjęcie mnie bardzo urzekło..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując