Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Garnier Color Sensation - nowe farby?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-04, 20:57   #198
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 618
Dot.: Garnier Color Sensation - nowe farby?

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
Jestem po farbowaniu kolorem 6.0 Szlachetny ciemny blond. Kolor wyjściowy sprany ciemny blond z Garnier Naturals Color z naturalnym odrostem. Co do samej farby ma fajną kremową konsystencje i cudnie pachnie . Już przy zmywaniu farbki zauważyłam niesamowitą miekkośc włosów, również po wysuszeniu włoski były lśniące miękkie i wygładzone. A kolor... naprawde ok .Mysle ze jest zbliżony do opakowania.Odrost jest jaśniejszy ale to juz wina moich malowanych włosów .
Wybaczcie za jakość zdjęcia.
Katarzyna86 BARDZO NATURALNIE Ci wyszedł ten 6.0, a ja przymierzam się do tego świetlistego jasnego blondu 8.0, tylko obawiam się, żeby nie wyszedł mi jak jakiś ciemny blond/jasny brąz (tudzież rudy), skoro większość tutaj pisze, że wychodzi ciemniej niż na opakowaniu...bo wiadomo, zdjęcia na opakowaniu są celowo podrasowane (ach ten marketing , np. foto nr 2 wydaje mi się bardziej realne co do efektu, jaki może wyjść; w sumie również ciekawy kolorek, a najfajniej by było gdyby wyszedł tak pomiędzy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier color sensation 8.0.jpg (52,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.0 swietlisty jasny blond.jpg (29,9 KB, 68 załadowań)
__________________
Wszystkie moje blondy

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-03-04 o 22:39
Vea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując