Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-21, 12:34   #1374
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
kuleczkka, jak na poziom wyjściowy do kombinowania z zimnymi brązami, jest naprawdę bardzo, bardzo ładnie Wiele dziewczyn miało naprawdę bałagan na swoich głowach (żółć, miedź, zieleń), Ty masz naturalny brąz.

Polecałabym Ci za bardzo nie kombinować, kupić po prostu Goldwell Topchic 6BS (nie SB!) + wodę 3%. Przy Twojej długości włosów jedna tubka powinna starczyć Ci na dwa farbowania.

Brąz powinien Ci się jeszcze wychłodzić a 6BS, jak donosi endorfina, trzyma się zdecydowanie dłużej niż inne mieszanki (stąd i ekonomicznie).

Ciekawa jestem, co poradzą Ci inne dziewczyny
Cześć

A ja mam takie pytanie: czy jeśli na farbę z rudym refleksem (casting mroźne trufle 515) położę właśnie goldwella topchic 6BS, to nie wyjdą mi z zieloną poświatą?
Ostatnio jak położyłam majirel 7.11 to po prostu w słońcu piękna zgniła zieleń się ukazywała

Zyta, jeśli mówisz, że to tylko naturalne lub po położeniu natury, tak ładnie chwytają kolor, to dam sobie spokój i przekonam się do tej rudawej poświaty .
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2011-11-21 o 12:39
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując