Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-14, 14:02   #1441
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Właśnie mi się coś pomieszało z tymi kremami pod oczy i nie pamiętam, na 100% któryś z nich jest przeceniony (-50%) a oprócz tego - pisałam na wątku: olejek do twarzy (replenishing???); krem Ideal; lotion anty age i dwa kremy z męskiej: anty age i nawilżający 24h i to wsjo.

No Warszawa jest trochę straszna Ja nie powinnam narzekać, w sumie Ochota to całkiem przyjemna dzielnica, jednak ścisk jest okropny; ja jestem dziewczyna z Gdańska i powiem szczerze, że się tu normalnie dusiłam na początku. Dość szybko się zaaklimatyzowałam, bo mam dużą łatwość po temu ale nie czuję się tu jak w domu cały czas mam w głowie tą myśl,że wracamy do Gdańska.
Mój syn to się już po maturze - na studia do Gd wybiera wcale nie jestem jednak szczęśliwa z tego powodu U nas tylko Milena jest warszawianka No i jako jedyna kibicuje Legii
Ja własnie na ochocie kiedys spędziłam wakacje, ale nie pamietam już dokładnie ulicy. Pamiętam ze tramwajem w pare minut jechało sie do samego centrum. To było stare budownictwo, znajomi mieszkali w kamienicy a niedaleko był jakiś plac i rondo.

W takim razie decyduję się tylko na krem cooling jesli będzie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora