Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-14, 16:39   #1446
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, ja szukam pomyslow na lazienki jestem totalnym beztalenciem............ nie potrafie nic sama wymyslic. mozna posciagac pomysly cudze, ale nawet dopasowanie danego pomyslu na moj rozmiar lazienki mnie przerasta
ale moze przynajmniej kwestie wanny z babelkami sobie tu wyjasnimy... ma ktoras z was wanne z hydromasazem? jest tego tyle, ze juz sama nie wiem..... wodne, powietrzne, z nagrzewanym powietrzem, z plastiku powlekanego, z porzadnej nierdzewki, z samoczyszczeniem/-suszeniem, ze swiatelkami, .......... a oczywiscie ceny od x do nieskonczonosci
juz sobie wybralam ksztalt "oparcia" wanny. tzn tego miejsca, gdzie sie beda plecy opierac. no i z takim ksztaltem porzadnych hydromasazerow nie widze zbyt wiele, a jak sa, to drogie cholery... i sie zastanawiam, czy warto. albo na co zwrocic uwage... echhhh...
Co chcesz kochana wiedzieć. Mój tata pracuje w firmie produkującej wanny i sprzęt rehabilitacyjny do SPA i ośrodków. Takie bardziej profesjonalne, więc pewno się na tym zna

Małgosiu gratuluję
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-14 o 16:44
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora