Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 17:45   #1448
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, ja szukam pomyslow na lazienki jestem totalnym beztalenciem............ nie potrafie nic sama wymyslic. mozna posciagac pomysly cudze, ale nawet dopasowanie danego pomyslu na moj rozmiar lazienki mnie przerasta
ale moze przynajmniej kwestie wanny z babelkami sobie tu wyjasnimy... ma ktoras z was wanne z hydromasazem? jest tego tyle, ze juz sama nie wiem..... wodne, powietrzne, z nagrzewanym powietrzem, z plastiku powlekanego, z porzadnej nierdzewki, z samoczyszczeniem/-suszeniem, ze swiatelkami, .......... a oczywiscie ceny od x do nieskonczonosci
juz sobie wybralam ksztalt "oparcia" wanny. tzn tego miejsca, gdzie sie beda plecy opierac. no i z takim ksztaltem porzadnych hydromasazerow nie widze zbyt wiele, a jak sa, to drogie cholery... i sie zastanawiam, czy warto. albo na co zwrocic uwage... echhhh...
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Pójdę do Phenome, może nawet jutro (w pon wyjeżdżam na caluśki dzień i muszę sobie coś do pociągu kupić... to w ogóle straszna historia, bo jadę na pogrzeb mojej przyjaciółki z liceum, właśnie do Gdańska

Kloszku, ja wanny z hydromasażem nie mam, bo one nie bardzo się nadają do bloku (ze wzgl. na wagę a poza tym słyszałam same mało pozytywne opinie - że są trudne w utrzymaniu (coś tam z czyszczeniem i konserwacją tych dysz ale pewnie te wanny, co są u Was dostępne to bez porównania z tymi naszymi, więc się nie sugeruj
Ale będziesz miała fajnie z taką wanną
Ja też dużo zlego słyszałam o tego typu sprzętach. Przede wszystkim są drogie, ale jeszcze drozsze jest utrzymanie tego w dobrym stanie. Przynajmniej w większosci regionów Polski wodę mamy bardzo twardą i te wszystkie chińskie i inne zagraniczne sprzęty są po prostu przez nią niszczone doszczętnie i szybko. Konserwacja kosztuje mnóstwo kasy. Więc warto się zastanowić, czy naprawdę warto, bo to gadżet raczej dla bogaczy, już nie mówiąc o samym zuzyciu wody, jaka na ten luksus jest eksloatowana.

Mhm dziekuję i przykro mi bardzo. Ja tez w zeszłym roku straciłam kolegę, miał tylko 26 lat
Korah jest offline Zgłoś do moderatora