Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-14, 18:22   #1449
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ooo, to fajnie! no wiec pytanie dosc ogolne... sa systemy wodne, powietrzne, mieszane, potem osuszanie tych kanalow, czyszczenie ozonowe - co ma sens, co jest niepotrzebnym "bajerem"? na co warto wydac i ile? czytalam, ze trzeba jakimis specyfikami, ktore nie sa zbyt tanie, czyscic taka wanne regularnie - czy jest uzywana czy nie. ale nie ma problemu, juz sie na to nastawilam
a tak konkretniej: chcemy wanne 180x80, dwuosobowa (czyli splyw na srodku i skosy do oparcia po obu stronach), bardzo wygodne sa i do siedzenia i do pozycji pol-lezacej wanny tego typu: http://www.reuter-badshop.de/hoesch-...iss-a15386.php
no i chcemy tak max 3 tys euro na ten spaß wydac wiem, ze sie da - da sie duzo taniej. tylko zeby mi sie to nie rozwalilo, zasyfilo czy cus... po prostu wole dolozyc, jesli wiem, ze warto. no i pytanie - na co wlasnie warto... byloby superowo, jak bys mogla wypytac
Wypytam jak tylko się z nim zobaczę. Co do konserwacji wiem, że polecają Krystalin. Ale dla pewności porozmawiam z tatą. Dodam jeszcze, że tata sam sobie zbudował/zainstalował wannę z hydro. Działa super. Jest rzeczywiście różnica między wannami pierdziuszkami (wybaczcie określenie) i taką profesionalną
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora