Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 11:51   #1456
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


Justynko, a co to za bakcyle sie ciebie chwytaja? pomysl na twoje sniadanko swietny, mam ochote go zaadoptowac, tylko rodzynkow bym nie dodawala no i moze warto wcisnac tam troche oleju lnianego zamiast z orzechow? tak w ramach kuracji omega-3 - mysle, ze by fajnie spasowal.
ja nie cuduje przy sniadaniu, lubie jakies musli z jogurtem, z owocami suszonymi (bez rodzynek ) i orzechami. albo bulke z twarozkiem i dzemem
Nie lubisz rodzynek? Ja kocham Wszędzie wrzucam, zawsze mam w domu rodzynki Mam akurat z orzechów, jak się skończy to chcę kupić lniany do włosów i do jedzenia Wczoraj też jadłam pyszne śniadanko. Jajecznice ze szczypiorkiem i grzanką. W piątek na kolacje jajka faszerowane papryką, ogórkiem konserwowym, szczypiorkiem, żółtkiem oczywiście i majonezem a do tego kanapki z serem z beszamelem z piekarnika. Trochę za dużo mi było tego beszamelu i było mdłe, następnym razem dam mniej i tylko do środka kanapki.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A co Ty tak rodzynek nie lubisz???
Justyno zdrowiej
Dzięki. Są i plusy choroby, więcej czasu dla Was
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora