Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Projekt denko cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-16, 12:37   #3971
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Lakier gr perłowy z serii clasic
Płatki kosmetyczne
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Tonik do twarzy Yves Rocher Serum Vegetal 200ml, bardzo go sobie chwalę, ma żelową konsystencję, delikatnie pachnie, nie podrażnia, pozostawia skórę miękką i delikatną a do tego starczył mi na 4 miesiące codziennego użytkowania;

Krem do rak Clarena 30ml, zużyty w bólach. Ani działanie, ani zapach, ani konsystencja nic mi nie podpasowało.
Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam wreszcie odzywke do włosów Matrix,męczyłam ją pół roku ale dzisiaj nareszcie KONIEC
Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
dla wszystkich!
U mnie przez ostatnie dni parę denek się nazbierało:

- szampon Timotei Lśniący Blask (i jestem na czysto z szamponami moje postanowienie: nie robić zapasów)
- olej palmowy 40 g
- maska do włosów Avon Advance Techniques z olejem arganowym
- odżywka do włosów z farby L'oreal Casting
- tusz do rzęs YR Sexy Pulp

na wykończeniu mam jeszcze bazę pod podkład Ingrid i dwa pudry. Jeśli przez parę dni utrzyma się taka kiepska pogoda, to powinnam je wreszcie wykończyć
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Poleciał szampon Repair z YR (300 ml).


Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
Pięknie,dopiero połowa miesiąca a już tyle denek
staram się

Cytat:
Napisane przez Jastinkaa Pokaż wiadomość
Brawo za denka
Do czerwcowych denek dołączył dziś:
- krem do depilacji z Joanny
- Olejek do ciała Babydream
- Emusja do demakijażu z Eveline
Na początku lipca mam zamiar zrobić przegląd zapasów i zdecydowanie ograniczyć zakupy do końca roku. Biorąc pod uwagę, że w lipcu pojawi się u mnie drugie maleństwo jest szansa, że przestanę obsesyjnie kupować tony kosmetyków
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ziaja, brązowa maseczka z glinką- saszetka, bardzo lubię. Relaksuje, łagodzi, "odżywia". Skóra po jej użyciu jest miękka i bardzo przyjemna w dotyku, a koloryt cery wyrównany.
CK, Euphoria Blossom 30ml, dość przyjemny zapach, ale cieszę się, że dzisiejszym rankiem wydał swoje ostatnie tchnienie.
Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
U mnie dwa skromniutkie denka:
5. Auchan, płatki kosmetyczne (120 sztuk);
6. Luksja, mydło w kostce

Niedawno tata przyniósł z pracy kolejną porcję tych mydeł i teraz mam już chyba z ponad 20 w szafce
brawo!

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nigdy nie trać nadziei Kochana.
Szczęście niejedno ma imię.
A minimalizm wskazany jest niemalże każdemu..
Dobrze napisane

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kolejne trzy denka, w tym jedno szczególne.

Krem do rąk Avene Cicaflate, miniatura- bardzo go polubiłam, faktycznie nawilża, regeneruje dłonie i skórki przy paznokciach są nawilżone na długi czas. Jedyny niewielki minus to dosyć specyficzny zapach, zbożowo- słonecznikowy. Mój nos wyczuwa świeże pieczywo. W przyszłości kupię na pewno standardową pojemność.

Tisane, balsam do ust w słoiczku
- dobry produkt. Początkowo przeszkadzała mi forma aplikacji, ale przyzwyczaiłam się. Nakładałam go na usta na noc, pozostałości wcierałam w skórki przy paznokciach. Kosmetyk przyjemnie pachniał, nawilżał spierzchnięte usta, łagodził stany zapalne. Jest ok, pewnie do niego powrócę, ale na tę chwilę szukam czegoś mocniej nawilżającego.

Oriflame, kolorowa pomadka do ust
- niedostępna w sprzedaży, miałam ją ze 3 lata. Tak, tak...Ech...Nie mogę jej nic zarzucić, ale też i żadne wow to nie było. Dlaczego tak długo ją męczyłam? Główna przyczyna to nietrafiony, metaliczny odcień. Ufff... bardzo się cieszę, że ją zużyłam. Jedna pomadka mniej. Jupi!
Gratulacje
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora