Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-21, 17:33   #3783
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
mam cerę mieszaną ale coraz bardziej po retinolu idzie w stronę mniej przetłuszczającej się
jezuuu znowu jutro pójdę po próbki do douglasa po chanela aqua b20 i po parurka 2
a tak już chciałam kliknąć bo w sklepach internetowych ceny niższe zdecydowanie
long lasting chciałam właśnie pod oko, podobno jest żelowy i jakby nadmuchany powietrzem myślałam że jest lekki, absolutnie nie chce obciążać okolic oka ale szukam dobrego krycia i ładnego rozświetlenia jeśli to możliwe. polecasz coś innego z korektorów?
Przyznając się bez bicia nie używałam go pod oko wcale więc nie wiem nie jestem też specjalistką od korektorów. Akurat trafiłaś w te które używałam. Bardzo zadowolona byłam też z ySL toutch eclat . Poza ty zaliczylam buble od Bobbi Brown i MACa.
Z Heleny jestem na tyle zadowolona że narazie nie szukam niczego innego

Ja mam skórę normalną i u mnie parurkę sprawdza się idealnie. Nie przesusza a to dla mnie b.istotne. Używam też parure gold i lingerie de paue i teint Joli ale chyba Lumiere wygląda najbardziej naturalnie. Na b.długe wyjścia czasami wspomagać się fixerem od Clarins. Baaaardzo delikatny.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując