Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-02, 20:41   #2578
martuszak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 42
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
jeśli masz naczynka to tylko migdał lub PHA. Inne są ci niewskazane. Rób mniejsze stężenia, to nie będziesz miała wylinki jak po np. RetixC.
ja zawsze kupuję gotowe kwasy. Norel ma fajne, Apis, Bielenda.
Wszelkie maski algowe+ampułka mile widziane, wszystko co złagodzi i odżywi.

sorry ale jakim cudem pracując jako kosmetyczna nie wiesz nic o kwasach? jak je robisz klientkom? ja jestem w po 2 roku studiów i już sporo na ten temat było

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------



skóra się oczyszcza? ja mam wysyp po kwasach przez pierwsze 3-4 aplikacje.
jak ma ci ktoś odpowiedzieć jak tego nie widzi?
Mycha to nie jest forum dla hejterow. A jezeli tylko tak potrafisz odpowiadac na pytania to lepiej bedzie dla naszego zdrowia psychicznego żebyś jednak nie klikala " wyślij odpowiedz".

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Do przygotowania peelingów papierki lakmusowe nie będą potrzebne, natomiast jeśli chciałabyś przygotować toniki do stosowania na co dzień, wtedy bez nich ani rusz. Hydromanil można zastąpić zwykłą gliceryną z apteki, chy że nie ograniczasz swojego zamówienia do niezbędnego minimum to wtedy warto go wziąć. Jeśli zdecydowałabyś się na tonik z kwasem salicylowym warto dokupić polysorbate 80 do połączenia toniku z wodą, ale jeśli planujesz tylko peelingi, wystarczą Ci tylko kwas(y), łyżeczki miarowe i bagietka do mieszania


Robiłaś peeling na całą twarz czy tylko brodę? Nie jesteś uczulona na salicylany (np. aspiryna)?
Nigdy nie mialam problemu z kwasami, migdal na spirytusie zawsze robilam 20% i ladnie luszczyl ale to tylko tyle.. wiec siegnelam po salicyl. Robilam na cala ywar, teraz widzę podskórny wysyp na czole i policzkach... masakra jakas!
martuszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując