Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kiedy okres po luteninie??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-20, 15:23   #18
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: kiedy okres po luteninie??

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Po luteinie po jej odstawieniu miesiączka może przyjść nawet po 2 tygodniach,więc póki co nie martw się,że bierzesz,a nie masz.

a i ginekologiem nie ejstem,ale jakoś wydaje mi się,że jak na spóźniająca miesiączkę bierzesz małą dawkę,bo ja zawsze jak szłam i mówiłam,że mi się miesiączka juź spóxnia to dostawałam np.4 dni po 2 tabletki dziennie,ale w końcu ginekolog wie lepiej i to on do nas dostosowuje
Czyli brac normalnie jak miałam brać. I czekac na @. A jeśli nie będę jej mieć do 2 tyg. to juz nie bede brała od 16 dnia cyklu, skoro nie mogę go obliczyc nie mając ' normalnej' @. Tak mi sie wydaje, ale może sie myle?

No właśnie mam 1 tabletkę przez 7dni brać, nie wiem dlaczego tak ..

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez krooolewna Pokaż wiadomość
Po luteinie po jej odstawieniu miesiączka może przyjść nawet po 2 tygodniach,więc póki co nie martw się,że bierzesz,a nie masz.

a i ginekologiem nie ejstem,ale jakoś wydaje mi się,że jak na spóźniająca miesiączkę bierzesz małą dawkę,bo ja zawsze jak szłam i mówiłam,że mi się miesiączka juź spóxnia to dostawałam np.4 dni po 2 tabletki dziennie,ale w końcu ginekolog wie lepiej i to on do nas dostosowuje

Dopisałaś więc już piszę.Masz czekać na miesiączkę,bo nie od razu możesz dostać tylko tak jak mówię nawet po 2 tygodniach.W ciąży na pewno nie jesteś?Bo jak się jest w ciąży to luteina pomaga utrzymać ciążę i wtedy krwawienia nie dostaniesz.Jak nie ejsteś w ciąży to spokojnie czekaj.Ja kiedyś czekałam 14 dni.Jeśli zaś nie dostaniesz to wtedy udaj się do ginekologa,bo w koncu coś jest wtedy nie tak.Tylko,że może bierzesz za małą dawkę i przez to tak wygląda,ale póki co w ogole nie panikuj,bo wcale nie jest powiedziane,że jest już za późno na okres.Ja biorąc luteinę jak się opoźniała miesiączka nigdy nie dostałam w czasie brania,a zawsze po odstawieniu.
W ciązy nie jestem, bo nie współżyłam w tym czasie od odstawienia plastrów, żadnej torbieli nie mam. Miałam robione USG dopochwowe i wszystko jest ok. Tylko martwię się tym brakiem okresu.. bo brzuch mnie pobolewa czasami( nie wyem czy to na @) i mam taki śluz ciągnący sie.. juz sama nie wiem co się dzieje

Edytowane przez malina885
Czas edycji: 2010-08-20 o 15:14
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując