Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCZYSZCZANIE JELIT - dieta oczyszczająca jelita (Wasze sposoby)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-10-01, 07:26   #1
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221

OCZYSZCZANIE JELIT - dieta oczyszczająca jelita (Wasze sposoby)


Zasłyszałam od kogoś o diecie oczyszczającej jelita. Ponoć oczyszcza tak skutecznie jelita jak gotowe preparaty służące do oczyszczania, a kosztujące niebotyczne pieniądze
Jestem w pierwszym z trzech dni tej diety, a wygląda ona tak:

Przez pierwszy dzień wypijamy 2,5 litra kefiru w sześciu dozach i zagryzamy ten kefir sucharkami razowymi. Nie jemy i nie pijemy nic więcej.

Drugiego dnia wypijamy 2 - 2,5 litra soku ze świeżo wyciśniętych jabłek w sześciu dozach i zagryzamy razowymi sucharkami. Nie pijemy i nie jemy nic więcej.

Trzeciego dnia jemy gotowane warzywa ( buraki, marchew, ziemniaki), a także ogórki kiszone i kapustę kiszoną i zagryzamy te warzywka razowymi sucharami. Nie jemy nic poza tym. Możemy pić wodę mineralną niegazowaną.

Po tym czasie nasze jelita powinny się oczyścić na tyle by zacząć prawidłowo funkcjonować
Aktualnie jestem po pierwszym kubku (400 ml) kefiru i czterech sucharkach razowych przeraża mnie trochę te 6 doz kefiru po 400 ml ale to w końcu tylko jeden dzień Jutro będą jabłuszka
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując