Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-11, 15:58   #4691
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A to się nie dziwię że masz do takiego wzoru sentyment
Teraz te kolory złota są kompletnie inne niż dawniej. Kiedyś złoto było takie żółte a teraz ciężko odróżnić białe od żółtego, u mnie tylko to widać w świetle dziennym. Mój wygląda jak wyblakłe żółte złoto
To razem wybieraliście pierścionek?? Jakoś tak dziwnie
Ja nawet nie wiedziałam że oświadczyny będą
Oświadczył mi się w walentynki a dokładnie 5 minut przed północą jak się kończyły (franca lubi czekać do samego końca i mnie denerwować). Leżeliśmy w łóżku i ja położyłam się na jego klacie i patrzyłam mu w oczy i... on w moje i wtedy powiedział, że chwila jest dobra. A ja pytam na co? A on: A nie chciałabyś ze mną tak być już do końca? Ja zdębiałam, potem spytałam czy nie żartuje a potem się popłakałam mówiąc mu, że tak. On na to: nie mam pierścionka ale jak tylko będę miał pieniądze to kupię Ci tak świecący jak tylko będziesz chciała (czy jakoś tak). Ogólnie mieliśmy problemy wtedy z robotą, stad brak kasy na pierdzień, a skoro jemu chwila wydała się taka nie inna to miałam nie przyjąć oświadczyn? Po miesiącu czy dwóch pojechaliśmy sobie od tak pochodzić po CH i on mnie prowadzi za rękę i ciągnie i gdy doszliśmy do jubilera to oczywiście łzy w oczach a potem.... a potem go przepchnęłam i rzuciłam się do gablot oglądać

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Miałaś rację, ze go złapałaś Skoro zauważył takie coś, że jego kobiecie oczka się świecą z radości to facet jest wyjątkowy.
On nie łapie, ale czasem wie co mi się podoba. Ale ogólnie łapie aluzji za nic....
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora