Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-01, 18:06   #1702
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Z braku laku bym brała tę robotę, a w międzyczasie bym szukała innej.
Chyba że masz kasę, aby być jeszcze kilka tygodni/ miesięcy bez pracy

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:54 ----------



A oni to jakoś weryfikują, że np. prezent z mailingu już odebrany.
Ze dwa tygodnie jeszcze uciągnę. Mam gdzie mieszkać, więc tragedii JESZCZE nie ma.

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
E tam, idź. Nic się złego nie stanie a jeśli faktycznie będzie źle przynajmniej przekonasz się, że to nie dla Ciebie, przynajmniej będziesz mogła sobie szczerze odpowiedzieć, że nie lubisz czegoś i tak, próbowałaś. Będzie ok


Widziałyście takie cudo? theBalm zrobiło paletę z hitami marki. Pierwsza klasa Jakby ktoś zaczynał się malować i chciał wszystko na raz to świetne rozwiązanie
https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000077196.html

Od września nie zaglądałam do D (tzn. tylko zerknąć na MACa i BB) a tu takie rzeczy.
Pracowałam już z dziećmi, głównie ze "starszakami", ale mam ogólne pojęcie, na czym taka praca polega itd.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A ja Ci zazdroszczę Dzieciaki są super zabawne Charytatywnie w wakacje pracowałam jako klaun i praca ta dała mi więcej satysfakcji. A ilu komplementów się nasłuchałam, że mam piękne włosy i nos
Tak, jak wyżej. Pracowałam już z dziećmi. Wiem, że są kochane i w ogóle, ale wiem też, że ja się w takiej pracy raczej nie odnajdę. No i miałabym być pomocą nauczyciela. Czyli tą od przynieś, podaj, pozamiataj

Dzięki za słowa otuchy, dziewczyny
nate jest offline Zgłoś do moderatora