Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przyjaciółka zazdrosna o chłopaka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-24, 18:09   #5
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: przyjaciółka zazdrosna o chłopaka

Jest tak.W wakacje na jej urodzinach była taka sytuacja ,że kręciła z takim powiedzmy to S(ale nic z nim nie robiła po za tym ,że ją dobrze zabajerował i raz spał u niej bo był z miasta oddalonego o 150 km do niczego nie doszło). Była tam też pewna para pwoiedzmy Paweł i Kasia.Kasia na tych urodzinach zdradziła chłopaka z tym S.Przyjaciólka przezywala strasznie i zintegrowała sie z Pawłem(że niby oboje zdradzeni).I sie niby w nim zakochala.I znowu przezywanie ,bo ten tez jej nei chce.I tak sie ciagnie do dzis czyli dosc długo.Nawet jak napisze do niej na gg czasami to przezywa ze o a moze beda razem.Czyli odpowiadajac na pytanie nie nie ma chłopaka.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Powiem tak.Ogólnie jest kochliwa , przy czym wiecej potem przezywa ze się nie udało ,niż jeśli by coś było.Czyli też ma skłonności do użalania się nad sobą.Jeśli chodzi o mojego tż tak bardzo go lubiła,gdy byliśmy wszyscy tlyko kolegami koleżankami (zanim sie na dobre nie zaczelo dziad miedzy mna a chlopakiem),sama aranżowała spotkania itd. lubiła go ,mówiła ,że bardzo spoko chłopak.Ale nadal cały czas utrzymywała ,żę jest zakochana w tym Pawle powiedzmy.To wtedy by mi chyba powiedziała ze je sie moj podoba.
Rozmawiam z nia co chwila i co chwila sie przeradza w kłótnie.Niedługo dojdzie do tego,że karze mi wybierać.Zarzuca mi ,że jestem jakaś inna oskąd z nim jestem.Ok no ja moge tego nei widziec,ale zawsze mi to mowi po tych dyskotekach jak go ze siba zabiore ;].
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując