Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-30, 11:54   #803
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Pamiętam, że ktoś z LU robił sobie opatrunki z maścią na blizny (może być najtańsza maść silikonowa na blizny z Oceanica, jest tania, ale nie ustępuje drogim) przez kilka miesięcy praktycznie bez przerwy na bliznę poparzeniową na nodze i zniknęła całkowicie. Myślę, że Twoja w ten sposób też ma szanse zniknąć całkowicie.

Jak znajdę ten post to wkleję linka
Bardzo dziekuje!

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a smarowałaś czymś to miejsce zaraz po poparzeniu? całkowicie to może nie dać sie usunąć, blizny po oparzeniu wrzącym olejem są ciężkie do usuniecia, sama tez tak sie poparzyłam(tez olejem) ale smarowałam to miejsce zaraz po "wypadku" maścią ze srebrem(na receptę) i na szczęście do blizny nie doszło
Nie smarowalam, tak z tydzien mialam opatrunek, potem strup, bo tam zeszla mi skora i pojawila sie rana... Poza tym tutaj, w Norwegii nie mialam za bardzo czym i chcialam zobaczyc jak bedzie sie goic.
Te brazowe wokol blizny jest ciemniejsze niz na zdjeciu, blizna jest bardziej widoczna.

Uff, chyba sie spoznilam z ta redukacja blizny No coz, bede probowac.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując