Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 15:44   #864
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Tych pomadek GR nigdy nie mialam, dopiero dojda, ale lubie matowe wykonczenia, a ceny niziutkie, opinie super, to postanowilam pop
robowac Choc fanka GR nie jestem

Martine zamowilam w ciemno, jak dojdzie dam znac Ilosc flakonow juz dawno przekroczyla 200 i mialam miec szlaban, ale skusily mnie te orzechy laskowe i las

Jak lubisz zapach lasu - to w Velvet Forest jest las i fiolki Specyficzny las w Mechant Loup L'artisana A morze w Aria di Mare Il Profumo albo Aqua di Sale Profumum Roma, ale to ani idealny las, ani idealne morze, takich szukam od wielu lat bezskutecznie
Ten musze poznac, jesli chodzi o morze, ocean - http://www.galilu.pl/wybierz-marke/m...rsis-edp-100ml Ale niedostepny, ale musz sprawdzic (spacer wzdloz plazy etc., a ja tak uwielbiam takie spacery )






Do zaschnietego tuszu lub linera 1 krople Dodany do odrobiny pigmentu sluzy jako mokry, bardziej intensywny cien, fajny w kolorowych makijazach oczu
Moze wtedy posluzyc do kolorowych kresek
Dodany do pigmentu w odcieniach rozu czy czerwieni moze posluzyc jako szminka
Zmieszany ze zwyklym prasowanym cieniem, ktory jest slabo napigmentowany, potrafi z niego wydobyc kolor
A pewnie kazda z Nas trafila na i takie cienie nawet w idealnych paletkach - wtedy mozna cos zdzialac z takim cieniem
Ja chce kupic duraline z mysla o uzyciu z pigmentami , ktorych sie doczekac nie moge Bo stworzylam z nich sobie 2*12 cieni - same kolory, ktore potrzebowalam, zadnych przypadkowych cieni
Super zielenie, fiolety, brazy, rozne perlowe - w tym cudny mietowy
Duraline + pigment w kolorze butelkowej zieleni z drobinkami i bede miec taki eyeliner Gdzie ciezko bylo mi tako utrafic - z Make Up Forever byl fajny czarny z drobinkam, ale zielen z drobinkami byla juz nie taka, a z duraline moge miec kazdy eyeliner
Bordowy, granatowy, sliwke
Cos jest duzo bardziej ekonomiczne, bo nie musze kupowac ich tylu

Baza z Lumene fajna, cienie sie trzymaly pol dnia, bo tyle je mialam na sobie Ale na razie ciezko mi ja ocenic, bo trzymaly sie i na dolnej powiece, a tam zapomnialam jej uzyc
Kupilam sobie tez baze MuR, porownam obie i dam znac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dziekuje
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora