Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki z Biedronki - wyraź swoją opinię
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 21:40   #20
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Kosmetyki z Biedronki - wyraź swoją opinię

PICT2679.jpg

BeBeauty Body expertiv, Happy moments,
Kremowy żel pod prysznic

Ekstrakt bambusowy zapach kwiatu pomarańczy


Kremowy żel pod prysznic Be Beauty Happy Moments z odżywczym ekstraktem z bambusa i proteinami mleka pielęgnuje i wygładza skórę. Doskonale się rozprowadza i pieni, a świeży zapach pobudza zmysły. Skóra jest nawilżona, odświeżona i otulona rozkosznym owocowym zapachem dojrzałej pomarańczy. Produkt posiada pH przyjazne dla skóry i został przebadany dermatologicznie.


skład:aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, glycerin, PEG-7 glyceryl cocoate, parfum, sodium chloride, styrene.acrylates copolymer, PEG-40 hydrogenated, castor oil, cirtic acid, lactis proteinum, propylene glycol, bambusa arundinacea leaf extract, disodium edta, methylchloroisothiazolino ne, methylis...?linone, linalool, limonene, buthylphenyl methylopropi..?-isomethyl ionone, geraniol, CI 15...

pojemność: 400 ml

cena:ok.5 zł

moja opinia
: żel pod prysznic, który naprawdę lubię. Dobrze się pieni, ładnie pachnie... nie wiem czego jeszcze można chcieć od żelu pod prysznic



składniki pouzupełniam pozniej, zrobilam zdjecie, ale swiatlo mi sie w niektorych miejscach poodbijalo i nie mogę się rozczytac

__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2011-04-26 o 22:06
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując