Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-10, 16:09   #4229
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Zastosowanie: nawilżenie po zastosowaniu kremu pod oczy i kremu do twarzy było dobre i wystarczające, zauważalne jest jednak to, że krem pod oczy dawał uczucie nawilżenia pod oczami na dłuższy czas (gdy zdarzyło mi się leniwe przedpołudnie i za pielęgnację poranną zabrałam się dopiero koło południa, to skóra pod oczami nadal była "fajna" i nie potrzebowała pilnie nawilżenia, podczas, gdy po kremie do twarzy rano skóra domagała się aplikacji czegoś nowego). Wnioski mogą być dwa: albo jest to konsekwencja większej ilości nakładanego produktu, albo miałyście rację w naszej ostatniej dyskusji twierdząc, że kremy pod oczy mają składniki dedykowane skórze pod oczami i bardziej się do tego nadają.
Ja bym się raczej do tego pogrubionego skłaniała. Chociaż tutaj dużo można po składzie ocenić.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mogę prosić o skład, jeśli podawałaś to przepraszam
Na ich stronie jest zakładka ze składem KLIK, niestety nie daje mi się skopiować.
Miałam ochotę na Esse Cream Cleanser KLIK, ale akurat tu gdzie się w przed tygodniem przeprowadziłam drogerie tej marki nie mają.


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Właśnie wydobyłam z głębin szuflady moją gąbkę Konjac i co się okazuje, opakowanie było nieszczelne i cała wyschła na kamień (jak ją dostałam, to była mięciutka i czymś nawilżona chyba), teraz wygląda jak pumeks do stóp o średnicy 3 cm, mega się skurczyła, mam nadzieję, że nie jest zepsuta, okaże się po namoczeniu, ale śmiesznie wygląda
Kupiłam sobie zielonego konjaca z DM. To jest chyba fantazja producenta, czy sprzedaje go w roztworze, czy suchy. Rok temu w Rossmanie kupowałam wersję do ciała i była w płynie, ten do twarzy z DM jest suchy na wiór. Fajny gadżet, podoba mi się to, że trudno z nim przesadzić, co zdarzało mi się z muślinem i mikrofibrą, nie wyczuwałam momentu, kiedy trzeba przestać trzeć, bo te ścierki są pozornie w dotyku delikatne.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora