Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-01, 09:34   #827
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aa, myślałam, że do mnie to.

(...)

ehh no nie wyszedł ten maniek :/ ale ja znowu wolę transparentne naklejki są z reguły cieńsze, elastyczniejsze i lepsze w aplikacji. Poza tym wystarczy biała baza i jest git. Gorzej, że są zbyt wąskie, ale wolałabym ładnie doczyścić wężej niż domalowywać.... Albo skoro tło naklejek jest czarne? to tylko na czarno ciut te boczki malnąć, no ale pod wzorek koniecznie biała baza, bo jak widać kolorowa się zupełnie nie sprawdza.
No w sumie tak, ale nie o Twoim zdjęciu

Ano nie wyszedł. Stąd foto "ku przestrodze"
Nie chciałoby mi się babrać z białą bazą gdy tło naklejki jest czarne. Poza tym, nie wiedziałam, ze tak jest póki nie dokleiłam pierwszej, a wtedy to juz za późno było. Na jednym palcu brakowało ok 2mm , a to już bardzo dużo. Przy białej bazie nie dałabym rady tyle dosztukować, więc w takiej sytuacji zawsze wolę bazę kolorową tym bardziej, że tak do końca nigdy nie wiadomo jak przejrzysta jest naklejka
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując