Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - płacic za darmowe - koszmar próbkowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-18, 21:38   #27
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: płacic za darmowe - koszmar próbkowy

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Panie w Drogerii Natura też niechętnie dają mi próbki nawet przy większych zakupach za to znajomych chętnie obdarowują ;-) zależy od sklepu.

Jeśli są odgórne zalecenia od kierownika/firmy to ja to rozumiem, że sprzedawca musi wykonywać polecenia.

jeśli ktoś nie daje "bo nie", "bo ma zły dzień" albo "chce więcej dla siebie" to chyba taki człowiek nie nadaje się do takiej pracy;-)

nie pochwalam też nałogowego chodzenia i "żebrania" o próbki... ale to skrajny przypadek, chodzi przecież o wypróbowanie w celu zakupienia/bądź nie pełnowymiarowego produktu.
I o to nam chodzi. Inna sprawa gdy przychodzisz do apteki, prosisz o próbkę kremu Vichy i farmaceutka powie Ci, że owszem próbki sa ale niestety nie może Ci jej dać jesli nie kupisz produktu tej firmy bo takie a nie inne ma polecenie a inaczej gdy z wielkim fochem i łaską powie Ci, że próbek nie ma, nie będzie i najlepiej spadaj już bo chce sobię kawę wypić

Pytałaś czy jeśli miałybyśmy możliwośc czy na ich miejscu na pewno nie brałybyśmy próbek - owszem pewnie wziełabym ale kilka i to tych, które ewidentnie mi się przydadzą. Po co mi 200 10ml próbek kremu - przecież ja tego sama nie zużyje tak szybko a jeśli dam je klientkom to może i tego konkretnego kremu nie kupią ale do apteki pewnie wrócą bo będą ją kojarzyć z miłą obsługą, gratisami itp
__________________
Blog

Edytowane przez kasienka.b
Czas edycji: 2010-05-18 o 21:40
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując