Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-20, 08:18   #397
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Izane - w tym kremie niepokoi ilość składników. Nie ma jakichś wielkich, czołowych zapychaczy, ale ma wiele mniejszych, potencjalnych. Mnie on całkiem zachęca... Żel może trochę wysuszać, bo zawiera dużo substancji pieniących, ale efekt zależy od stężenia tych składników i ilości użytej do mycia. Wszystkie produkty jak na taką cenę są niezłe.
Droga Malla,
dziękuję za twoje uwagi...niemniej nadal nic one nie wnoszą do mojej wiedzy na temat kosmetyków, o których analizę prosiłam. Nie rozumiem dlaczego większość Waszych analiz polega na rozłożeniu składów na czynniki proste, piszecie co działa nawilżająco, co odżywczo, co przeciwzmarszczkowo, co podrażnia, co zapycha, co jest konserwantem, itd. Natomiast w niektórych przypadkach (tak jak właśnie w moim zapytaniu) idziecie "po łebkach". Gdybym znała się na analizie składów, to by nie pytała, ale się nie znam i z tego co napisałaś zarówno Ty jak i Hexxana nadal nie wiem z jakimi składnikami mam do czynienia w tych konkretnych kosmetykach. Nie wiem czy będą nawilżać czy wysuszać, łagodzić czy podrażniać, czy więcej jest dobroczynnych składników czy konserwantów.
Izane jest offline Zgłoś do moderatora